Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Town of Salem

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Satın alma benzersiz ölüm animasyon, 2.000 Şehir Puan (8$Değer) ile özel SteamBot3000 Karakter Deri ile birlikte gelir ve sonsuza kadar çift Hak Puan kazanacaksınız!

Salem kasaba klasik parti oyunları Mafya ve Kurt adam yeni bir yenilik. Cinayet, suçlama, yalan ve mafya histeri bir oyundur.

Nasıl Oynanır

Oyun 7 15 oyuncu arasında değişmektedir. Bu oyuncular rastgele dizilişi – Şehir, Mafya, Seri Katiller, Kundakçılar ve Nötr ayrılır. Eğer (iyi adamlar) Şehir üyesiyseniz onlar sizi öldürmeden önce Mafya ve diğer kötü adamları izlemek gerekir. Yakalamak mı? Ben bir kötü adam olan Kasabanın üyesi ve kim olduğunu bilmiyorsun.

Kötü bir rol, böyle bir Seri Katil, gizlice cinayet kasaba üyeleri olarak gece peçe ve yakalandığını kaçının.

Roller

Salem kasaba oynamak her zaman farklı bir deneyim sağlamak 33 benzersiz rolleri vardır.

Bir oyun başlamadan önce, oyuncular ana rolleri oyunda ne olacağını seçebileceğiniz bir lobi içine konur. Oyuncular daha sonra rastgele seçilen roller listesinden roller atanır. Oyuncuların rol yeteneklerini ve sıralanışı anlatan oyunda rol kartı var. Her rol yeteneklerini de derinlemesine bir bakış için lütfen ziyaret edin: www.blankmediagames.com/roles

Oyun Aşamaları

Gece

Çoğu rol yeteneklerini kullanırken gece aşamasıdır. Örneğin, Seri Katil gizlice cinayet insanlar, Doktorlar saldırıya uğrayan insanlar iyileşmek ve şüpheli etkinlik için sorgulamak kişi Şerif.

Gün

Gün aşama kötü bir rol olma şüpheli olan Şehir üyeleriyle görüşmek için izin verir. Oylama aşaması şehirden çoğunluk oyu başladığında yargılanan birini koyacağız.

Savunma

Şehre masumiyetini yalvarırken savunma aşamasıdır. İkna edici bir hikaye var ya darağacı karşı karşıya kendiniz bulun!

Yargı

Bu aşamada şehir sanığın kaderini oylayacak. Oyuncular suçlu, masum ya da çekimser oy verebilirsiniz. Eğer masum oy daha fazla suçlu oy ise davalı asarak mahkum edildi.

Özelleştirme

Oyuncu ayarı (şehir), karakter, hayvan, lobi simge, ölüm animasyon, ev ve özel bir isim kendi harita seçebileceksiniz. Oyunda diğer oyuncu seçimleri göreceksiniz. Şu anda seçim için 10 harita, 29 karakter, 20 hayvan, 5 ölüm animasyonları ve 20 evler vardır.

Başarılar

Şu anda oyunda 220’den fazla benzersiz başarılar. Kazanç başarıları bağış Ödülleri için öğeleri Kickstarter için özeldir ancak oyun öğeleri () çeşitli hibe edecek.

Town of Salem Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Town of Salem YAPILAN YORUMLAR