Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trailer Park Boys: Greasy Money

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yağlı Para boşta tıkırtı bir oyun Trailer Park Boys: mobil PC için yeniden inşa edildi.
Kabarcıklar, tüm Karavan Parkı Çocukları karakterleri ile birlikte Ricky ve Julian ile oynamak. Çocuklar gidelim!

YAĞLI OLAYLAR
*Thawk bir sh sallamak daha fazla olay! Düzenli sınırlı zaman olayları yağlı yeni karakterler ve kostümleri kilidini açmak için bir şans ver! Sık sık olaylar Sunnyvale için geliyor ne olduğunu görmek için kontrol etmeyi unutmayın.

YAĞLI PARA KAZANMAK
Yönetmek ve işletmeleri yağlı para toplamak. Karavan parkında binalar yükseltmek için içki ve kartları toplamak. Çalışmak için çok tembel? Ben oynamak varken işletmeler çalıştırmak için işçi kiralama.

KARAKTERLER TOPLAMAK
30’dan fazla karakter toplamak için kartları! Dönüyoruz açık Mayo ya da dayak patronlar kilidini yeni karakterler. Karakterler daha fazla para artırmak ve kar yapmak için yükseltme!

İYİ!
Kullanımı nadir öğeleri ve kartları açık araba gövdeleri büstü levyeler. Komedi oyun içi videolar ile hikaye ile birlikte izleyin. Mevsim yolumuzu oynamak, hepsini yendi misin?

PATRON DÖVÜŞLERİ
Tık tık… ne oldu!? Randy ve patron kavgalar Bay Lahey de dahil olmak üzere yerleşik bir Karavan Parkı amirleri ile atın. Orta-parmak gücünü patron dövüşleri yolumuzu savaş! Hızlı tıklayın, daha hızlı savaşıyorsun!

HAPİSHANE HARİKA
Yakalandığım bu işin bir parçası. Paranı kaybet, ama yükseltmeleri tutmak. Her sezon bittikten sonra, daha fazla kar, daha hızlı yükseltir ve yağlı bile para ile park koşmaya başla!

Trailer Park Boys: Greasy Money Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows 7, or Windows 8 Classic
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Trailer Park Boys: Greasy Money YAPILAN YORUMLAR