Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Train Valley 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tren bir tren Vadisi 2-yönetim bulmaca oyunudur. Vadinin şehirlerinin ve sanayilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak demiryolu şirketinizi Sanayi Devrimi’nin günlerinden geleceğe taşıyın. Demiryolu inşa edin, lokomotiflerinizi yükseltin, ve trenlerin gecikmesiz ve kazasız bir şekilde programa uymalarını sağlayın. Herkes binsin — tren istasyondan ayrılıyor!

Yönetim unsurlarıyla mikro-yönetim bulmacayı harmanlayan, merak uyandıran ve alışkanlık yapan oynanışın keyfini çıkarın.

En düşük-polinomlu zarif grafiklerle demiryolu tarihini keşfedin!

(*Erken Erişim (şimdilik 20 bölüm sunmaktadır): Şirket Modunda 50 bölüm boyunca trenlerinizi tarifede belirtilen zamana göre işletin.

(*Erken Erişim (4 şimdilik lokomotif sunmaktadır) Kilidi açılabilecek 18 modeli ile birlikte, lokomotif stoklarınızı yükseltin ve gelişmiş lokomotifler elde edin.

(*21 Erken Erişim (şimdilik vagon sunmaktadır) Üretin ve giderek artan çok çok yönlü ve güçlü yükleri 35 türden fazla tren vagonlarında taşıyın.

Buhar Atölye ile entegre Bölüm Düzenleyicimize dalın ve kendi Vadilerinizi oluşturun – veya diğer oyuncuların bölümlerini oynayın!

En sevdiğiniz zaman veya evrenden özel lokomotifler, tren vagonları, sanayiler ve kaynaklarla kendi modlarınızı oluşturun.

Train Valley 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP1+
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Train Valley 2 YAPILAN YORUMLAR