Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trine 3: The Artifacts of Power

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Nefes kesen sahnelerine masalsı bir dünya deneyimi ve fizik tabanlı bulmacalar, harika aletlerdir, tehlikeli Düşmanlar ve büyüleyici yaratıklar sayısız yüz.

3 Trine: Güç Eserler eylem, bulmacalar ve macera, Trine 2 ve Trine ödül kazanmış ve netice platform oyunu. Tanıdık kahramanları ile bir araya gelmesi Şövalye Pontius, Sihirbaz ve Zoya yeni bir macera Hırsız Amadeus, şimdi tam 3D ilk kez!

-Oyuncu ya da co kadar üç oyuncu ile tek oynanabilir hem yerel veya çevrimiçi.

Büyücü Amadeus, Şövalye Pontius ve Hırsız Zoya yavaşça hayatlarını güçlü büyülü bir obje tarafından el konulmuş olan kalıcı olarak varlığı arzu edilen bir devlet olmadığı sonucuna vardık.

Kahramanlar Trine adlı Eser için sıradışı hediyeleri iade etmeye çalışın, ve böylece anlama ötesinde güçler: Trine paramparça ve kalpsiz eski büyücü kaçar ile karışır. Onlara rehberlik için sadece kırık bir obje ile, kahramanlar henüz yapılabilecek sebep oldular hasar… ya da hasar deneyin ve onarım gerekir.

Üçüz evli Sihirbazı ve bir baba, Amadeus mistik kutuları çağırmak ve büyü ile engelleri hareket edebilir. Belki de büyücülerin en yetenekli ya da korkunç değil, ama kahramanlar Amadeus büyü ve efsaneler ile ilgili her şey güveniyor. Amadeus her zaman yerine uygulamada daha maceralar teoride daha çok sevdim, onun yaptıklarına şöhret ve hikayeleri tercih etmiştir yaptığını gerçek sık şekerlemeler ve ailesi ile tatil onu mahrum eden işler, ” dedi.

Büyük bir kalbi olan bölge cesur koruyucusu, Pontius ihtiyacı olan herkes için bir şampiyon, istasyon ne olursa olsun. Pontius bizzat Kral tarafından şövalye oldu, ve bunu kanıtlamak için kırmızı bir pelerini var. Her zaman ilk güvenilir kalkanı ve kılıcı ile savaşa paldır küldür gidiyor frontline bir kahraman. Tutkuyla İyilik ve Adaletin yanında mücadele yanı sıra, Pontius iyi yiyecek ve içecek için eşit bir sevgi vardır, ve büyük patates ve kabaklar büyürken dünyanın her köşesinden korumak, o basit bir çiftlik, üzerinde durulmayı bir gün hayalleri. Ve pasta yemek.

Zeki ve zor, Zoya zor durumlarda her zaman alır. Yay kendisi getiriyor ve bir mücadele için okları, ancak çeşitli thiev… durumlarda yararlı olabilecek bir kanca var. Zoya Trine ile birlikte geçirdi tüm Maceraları, yolda toplamak mümkün oldu mücevherler nedeniyle takdir ediyor, ama kendi kendine geri almak için endişeli haline geliyor. Trine için çağrı eski hayatı gibi nadir ve değerli öğeleri bir müteahhit bir heyecan olarak hiçbir yerde yakın.

Online ve Yerel Co-op

Üç oyuncuya kadar online ve yerel co oynayabilir. Herhangi bir karışımı (2 Yerel, 1 online örneğin) mümkün ve özellikleri çok oyunculu ve tersi geçiş yapabilirsiniz. Buhar arkadaşları ile birlikte sırlarını keşfetmek ve oynamak!

Kayıp Sayfalar

Becerileri nihai test, Kayıp Sayfaları inanılmaz bir süreçtir, karakter odaklı tasarım ve komik bulmacalar bulunmaktadır. Tüm Kayıp Sayfaları kilidini açmak için yetenekli misiniz?

Soundtrack

Harika bir fantastik film müziği için ödüllü besteci Ari Pulkkinen verir.

Fantezi

Büyüleyici bir masal dünyasında, ve tam bir 3D ortamda Trine dünyayı keşfetmek, geçmişte çok çekici tüm köşe ve yarıkları kontrol gitmek için izin ilk kez nefes kesecek kadar güzel manzaralar ile macera.

İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Brezilya için tam Dil Desteği-Portekizce

Oyun (ses + /kapalı altyazı) altyazı için dil, ve ek bir numara İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Brezilya Portekizcesi için tam dil desteği.

  Trine 3: The Artifacts of Power Sistem Gereksinimleri

   Minimum:

   • İşletim Sistemi: (64 bit / 32 bit *) Windows 10 / 8 / 7 / Vista
   • İşlemci: Intel Core i3/i5/i7 1.8 GHz CPU dual-core. AMD 2.0 GHz dual-core.
   • Bellek: 4 GB RAM
   • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 Series / Intel HD Graphics 4000
   • DirectX: Sürüm 10
   • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
   • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
   • İlave Notlar: * Highest graphics detail levels are only available in 64 bit OS
   Önerilen:

   • İşletim Sistemi: OS: (64 bit / 32 bit *) Windows 10 / 8 / 7 / Vista
   • İşlemci: Intel quad-core 2.0 GHz or dual-core 2.6 GHz
   • Bellek: 8 GB RAM
   • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 2GB / Radeon HD 6850 2GB
   • DirectX: Sürüm 10
   • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
   • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
   • İlave Notlar: * Highest graphics detail levels are only available in 64 bit OS

  Trine 3: The Artifacts of Power YAPILAN YORUMLAR