Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trove

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Arkadaşlarını topla, bıçakları bilemek, ve Hazine, bir aksiyon OYUNU macera için yola! İnanılmaz zindanlar ve diğer oyuncular tarafından oluşturulan öğeleri ile dolu alemlerde Gölge güçler Savaşı. Şimdiye kadar Hazine kendi toprakları veya bina diyarlara ava kapalı-olsun, hiç Kare olması için bu iyi oldu!

Cubular Sınıfları

Oyun bir Şövalye, Silahşör, Buz Adaçayı, Dracolyte, Korsan papağan, ya da herhangi bir (veya tüm). diğer Sınıfların Hazinesi ölümcül ninja teknikleri ölümcül dondurma ezer nefis için yetenek yönetimi sırasında. Epik zorluklarla mücadele etmek ve katil görünüyor dikme eşyalarını vites yükseltin.

Sonsuz Alemlere

Ateş püskürten ejderhalar ve purrfectly bıyıklı Meownts sırtında tamamen yıkılabilir alemlerine keşfetmek. Hazine Isles gelen Candoria, tatlı ev için evcilleşmemiş vahşi fethetmek gibi her seviyeye uygun eylem içine atlamak-Şeker Barbarlar dişli.

Zindan defterleri

Hardy küp bir grup bir araya getirin tür ve her bölge için benzersiz büyük zindan yolumuzu sürün. “Güçlü zırh ve silah kurtarmak” için, ya da yalnız eğlenmek için tehlike mükemmel tek porsiyon için küçük Yuvalar içine daldırma ölümcül köleler, patronlar ve tuzakları cesurca.

Yağma ile Zengin olmak

Hazine ve Hazine en derin ve en karanlık yerlerden tahsil öğeleri parıldayan bir istif komisyon. Güçlü ünlü özel dişli üzerinde yük, kostümleri, süslemeleri, yemek tarifleri, işçiliği maddeler, uçan halılar, deniz-gemiler gidiyor, ve ejderhalar.

Ev Kurmak…

Taşları blok blok inşa edebilirsiniz kişisel evler vardır, ama aynı zamanda mobil üsler ediyorlar! Ziyaret ettiğiniz herhangi bir dünyada, özel olarak işaretlenmiş araziler de Taşı bırak ve voilà: el-ev görünür ve onları evde hazırlanmış, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve doya zanaat bir yer vermek.

Bir Dünya kurmak…

Ne yalnız işçiliği daha iyi? Arkadaşlar tüm yeni Kulüp Dünyalar kurar. Çölde büyük jeodezik kubbe yapmak ister misin? Gökyüzünde muhteşem kaleler? Yap – ve Hazinesi kübik başyapıtlarından listemizde kendine arazi!

Oyunda bir Şey inşa!

Ejderhalar? Kontrol edin. Pastırma kılıç? Evet. Çekilmez azap gökkuşağı dereceli 3D gözlük? Buzdağının sadece ucu! Toplamak BÜYÜK bir aralığı dişli tarafından yapılan diğer oyuncular ve teslim olun ve kendi öğeleri de dahil olmak üzere, Zindan İnler, Sınıf Kostümler ve daha fazlası.

Artı

Tekne ile müzik Blokları, Meownts, Balıkçılık, Tarım, Evcil Hayvanlar, Yelken (!) (Kanat!) uçan, Bütün Şeyler Mag Trenler, Kötüler olabilir kim Dans Yastıkları, Kahramanlar, Düşmanlar, Müttefikler (), Matara, Bombalar, Piñata parti ve İşçiliği.

Yaptığımız söz bu ücretsiz oyun!

Trove Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Vista 32-bit Service Pack 2
  • İşlemci: Intel Core i5-2XXX @ 2.0GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Graphics driver: OpenGL 3.2 or DirectX 10.0

Trove YAPILAN YORUMLAR