Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TUNNEL DIVERS

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


TÜNEL DALGIÇLAR kapalı alanlarda robotlar ordularını yok etmek konusunda uzmanlaşmış fütüristik uzay savaşçıları içeren bir eylem oyun oynamak için bir online ücretsiz. Gemiler bol ve silah ile, klostrofobi o tünellerde en tehlikeli şey olmayacak.

TÜNEL DALGIÇLAR oynamak için ücretsiz ve ekli kazanmak için para var. Hiç YDP için para ödemediğin için duygu dezavantajlı olmadan arkadaşların diğer pilotlar karşı olan ve online oyun. Ödeme yapacak olan tek kişi TAC-CORP gelen giysileri var!

TÜNEL DALGIÇLAR yıldırım hızlı ikiz sopa tetikçi, robotlar ya da düşman oyuncular ordularını mücadele, hareket halindeyken gemi tutmak gerekir. En iyi refleksleri ve amacı sahip olanlar sadece üst pilot olarak gelebilir.

İşbirliği Dayağı arkadaşlarınla oyna, Bayrak ya da sadece Dogfight modunda düşmanları katliam Yakalama bayrak çalıştırın. Daha fazla oyun yolda modları.

Bir meydan okuma mı arıyorsunuz? Tam olarak tasarlanmış bir tek oyuncu kampanya, 20 benzersiz ve el yapımı deneyim görev ve 4 farklı boss dövüşleri yapılmış. Tam gemi teçhizatında özelleştirme ile, her bir görev speedrun için, ya da zar zor ekstra zorlu üstün performans gözden geçirerek hurda gemi spec.

Güçlü silahlar ile düşmanları buharlaştırmak, minyatür nükleer bomba yıkıcı uzun menzilli lazer silahları.

Seçim geminin silah ve savaşta bir avantaj sağlamak için özel modülleri ile dolu nasıl tamamen özelleştirmek. Maçları izleyerek para kazanmak ve daha fazla ve daha fazla ekipman kilidini.

Bir yabancı tarafından yapılmış arkadaş ya da rekabetçi bir çok oyunculu bir harita ile yapılan bir tek oyuncu misyon olsun, Atölye uygulaması yapan Haritalar ile maçları, henüz kendine indirilen dosyaları yapmadım bile katılmak sağlar.

Oyun tam bir film müziği bestecisini Gergely Kovács, müzikal yetenek tadını çıkarın.

TUNNEL DIVERS Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: ~2.0GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 550 MB kullanılabilir alan

TUNNEL DIVERS YAPILAN YORUMLAR