Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Undercrewed

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Uzay aracı son 4 kurtulanlar! Senin ve ekibinin pilot gemi hedefine ulaşabilir mi? Birlikte modülleri açmak ve yolculuğunuz alacak bir uzay aracı inşa çalışması. Çok verimli düzenleri tasarımı gemi anahtar modülleri aktive etrafında koşmak gerekir.

Yerel arkadaşlarınla birlikte bir bilgisayar bir klavye ve denetleyicileri ile oynuyor. Ayrıca online çok oyunculu, evinde olmayanlar ile bağlanmak için izin. Yerel ve online oyuncularla birlikte oynamak ve bazı AI oyuncular atmak bile takımını doldurmak için.

Bu oyunda gerçek zamanlı kararlar ve ekibinin yardım çabaları kullanılması gerekir, Tehlikeli Uzay / Galaxy Trucker / Uzay Harbiyeliler / Artemis FTL / Sevenler hayranları bunu sevecek!

 • Buhar davet sistemi ile oynamak çevrimiçi
 • Gemi ile büyük açmak ağaç ve ekleyebilirsiniz modülleri
 • Özelleştirilebilir uzay gemileri
 • Kaçının alma uzaya emdi
 • Neden herkes bir klon mu? Hakkında görevi nedir? Kampanya hikaye bulmak

Yapma oyun tarzına uyan bir uzay anahtarıdır. Bazı takımlar silah yüklü bir gemi istiyorum, bazı takımlar her durumla başa çıkmak için esneklik bir sürü taktik bir gemi istiyorum. Uzay gemisi nasıl kalkanlara ithaf etmek istediğiniz ne kadar karar, onarım droidler veya holografik doktorlar seni ve takım oyunu nasıl değişecek.

Eğer iyi istatistikleri olan bir gemi veya yuvaları dolu modüller veya farklı bölgeler arasında almak kolaydır kullanışlı bir düzeni olan bir gemi bile bir gemi kullanmak istiyorsanız almak zorunda zor bir karar.

Her oyuncu gemi üzerine monte edilebilir yeni modülleri satın beceri puan alır. Bu yüzden çoğu takım ile verimli ağaç herkes faydalanacak beceri desteği konusunda açılabilir içerik kocaman bir ağaç.

Bu büyük dairesel beceri ağacı hala esnek kalırken uzmanlaşmak için izin verir. Silah odaklanan bir mürettebat üyesi kendi yolunu değiştirmek ve ilerlemeyi korurken kalkanlar uzmanlık geliştirmek isteyebilirler.

Özellikle bu alan için uygundur kilidini açabilir yepyeni bir uzay gemisi her yetenek ağacı sonunda.

Arkadaşları ile oynamak kolay! Arkadaşlarınızla birlikte Buharları davet sistemi ile aynı bilgisayarda oynarken birden fazla kişi katılmak ya da bunu yaptık. Mix ve her iki maç.

Kontrol seviyoruz ama herkes bir tane var, harika arkadaşlarım herkes çok yaklaşıyor aynı klavyede oynayabilir biliyoruz. Tüm kampanya arkadaşlarınızla klavye, denetleyicileri ve online oyun herhangi bir kombinasyonu oynadı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Eğer süper zeki botlarımız eksik yuvaları doldurabilir tam bir ekip için yeterince insan varsa, bu her şeyi tek oyuncu oynamak için izin verir.

Sadece bir afet ekibi 4 kişinin terk öldürür hikaye başlar. Sen ve ekibin görevi tamamlamak için görevli vardır. Takımını topla ve bu yolculuk sonunda gemiyi almak.

Orijinal görevin ne olduğunu tüm ekip klonlar var ve neden bulmak.

Her seviye sonunda gelecek düzeyde değiştirecek bir karar vermek zorunda kalacak. Diğer insanlar farklı şekillerde hikayesini öğrenmek ve tam hikayesini öğrenmek için kampanya tekrar.

Işın Lazer – Yaşam alanı olması demek, göster onlara sen kendin hallet bu sıcak lazerler.

Holografik Doktor – Uzay tehlikeli, özellikle için bir ayaktakımı mürettebat gevşek topları kim don oyun kuralları ve yaralanmalar olur olmaz, geçmişte biz kullanılan için tren insanlar için doktorlar ama bu çok uzun zaman alıyor o yüzden bir bilgisayar yapmak için.

Köprü – Her gemide bir kaptan ihtiyacı var, ve her bir kaptan lazım rahat bir yere oturun.Seçim için farklı köprü var, geminin istatistikleri değiştirmek, özellikler eklemek ya da diğer işlevsellik veren. Kaptan en önemli kişi olduklarını düşünecek, ama nereye işaret ve kıyafet şapka giyiyorlar.

Kalkanları Kullanarak kalkanlar olacak kritik, blok gelen saldırıları ama sonu altında ağır hasar. Daha fazla zarar, daha büyük bir alanı kapsayacak, ya da daha hızlı kurtarabilirsiniz çeşitli kalkanı türleri, bu yüzden akıllıca mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için seçin.

Füzeleri – ne daha iyi bir füze. Füzeleri var! Bu silahlar düşmanları izlemek ve bir alanda zarar. Ancak kötü adamlar işin hakkını üzerinde olabilir olup olmadığını merak etmek için zaman verir yeniden yüklemek için uzun bir zaman alır.

Uzay Piller – ne olduğundan emin Değilim uzay pil mi? Normal piller boşluk gibi ama.

Klonlama Oda – Neden tıbbi yardım ne zaman biz sadece yazdırma bir klon ne zaman ölür? En zaman alıcı kısmı tüm belgeler.

Tamir Droidler – birkaç noktadan biri gidiyor çizik boya sizin uzay gemisi, kim gidiyor git ve Düzelt. Beni değil! Tamir robotları ucuz, tek kullanımlık ve şikayet etmeye başlayınca sesini kısın.

Kabuk Silahlar – Bu silahları olacak ana yoldan saldırıyor, onlar gelip çeşitli stilleri takımın rakipler. Bazı mesafeden şeyler yok daha etkilidir, bazı düşman grupları almak daha iyi. Bu diplomatik görüşmeler çok daha etkili olduğunu keşfettik.

Warp Hızı – Bazen ihtiyacınız olacak başka bir yerde çok, çok hızlı. Kaçmıyorum! Taktik bir karar.

Enerji Odası – hiçbir saç kurutma makinesi gemiyi ama çok fazla olmuştur takılı. Dave koridorda yine tüm lazer silahları sol, enerji yüklenmesine yardımcı olacak bazı piller getirdik şanslı olmalı. Bunu yapmaya devam etti, biri ona söylemeli.

Ve daha 100’den fazla oda!

Undercrewed Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.2GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512mb
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible
  • İlave Notlar: Internet connection required for online play

Undercrewed YAPILAN YORUMLAR