Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Valkyria Chronicles 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


4 çıkan valkyria Günlükleri yer aynı zaman diliminde çıkan valkyria orijinal Günlükleri gibi, ama yepyeni bir hikaye Federasyonu Manga E odaklanan alır. Komutan Claude Wallace ve çocukluk arkadaşları, ama ürpertici kar fırtınaları onları ve Zafer arasında çıkan valkyria stand, imparatorluk askerlerinin dalgalar, ve tanrısal güçler kemik umutsuz bir savaşa gitmek için yola çıktı.

BLiTZ Savaş Sistemi ve TUVAL Grafik Motoru dönüş!

Özellikleri

Savaş zamanında-Gelen Yaş Hikaye
Kararlı, genç Komutan Claude Wallace, mühendis/ağır silah Darcsen Raz, buz gibi ace sniper Kai Schulen başlı Riley Miller, sıcak extraordinaire-ve daha fazla komutu alın. Birlikte, savaşın acı gerçekleri yaşayacaksınız ama Takım E arkadaşlık bağları donmuş savaşta hayatta kalacak?

Yeni Nesil “”BLiTZ”” Savaş Sistemi
Bölüm havai tabanlı strateji, RPG kısmı, bir kısmı gerçek alanı için zaman üçüncü şahıs nişancı, “BLiTZ” savaş sistemi döner çevirin. Yeni özellikler Topçu adlı patlayıcı yeni bir sınıf, çok sayıda saldırı/savunma savaş gemisi destek seçenekleri, bir birim ölümünden önce aksiyon “Son direniş” için bir şans, ve daha fazlasını içerir. Artı, her zamankinden daha büyük ölçekli haritalar üzerinde daha fazla birim ile imparatorluk tehdidi mücadele.

TUVAL Estetiği
Serinin imzası el-görsel stilini geri döndü ve yeni nesil için yeniden elden geçirilmiş. Suluboya kompozisyonlar esinlenerek, TUVAL Grafik Motoru gerçeklik ve renkli duygu dolu anlamlı bir dünya yaratmak için hayal gücünün görsel unsurlar bulunmaktadır. İnteraktif bir resim gibi Takım E açılmak yolculuk izle!

Efsanevi bir Besteci Dönüşü
Çıkan valkyria chronicle serisi ve sayısız diğer duygusal destanlar meşhur olan Hitoshi Sakimoto, özgün besteci, oyun için kapsamlı bir orkestra puanını verir.

PC için optimize edilmiş
Ultra – geniş ekran desteği 4K çözünürlük, özelleştirilebilir klavye ve fare denetimleri bile. Ayrıca başarıları ve Buhar ticari kartlar dahildir.

Valkyria Chronicles 4 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 6100 or equivalent AMD
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 650Ti 2GB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 71 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İlave Notlar: TBC

Valkyria Chronicles 4 YAPILAN YORUMLAR