Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Volseons

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Volseons Dynanzium denilen kilitli ülke bir toprak set oyun RPG/sıra tabanlı savaş türüdür. Muhalif bir hizip kral hayat suikast girişimi için onu ayarlar olarak Lerdstrat, Kral’ın en sadık kullarından biri rolünü alın. Volseons “olarak bilinen güçlü canavarlar kullanmak ve dünyadaki kurtuluş ve gerçeği aramak için girişim.

Dünyanın elementler üzerinde muazzam güçlü yaratıklar insanoğlunun sırayla onları manipüle etmek ve kontrol de diğer insan gruplarıyla savaşmak için güçlerini kullanırken medeniyetler ve ileri teknoloji oluşturmak için birçok yol buldu.

Özellikler:

– (2019 sürümde ana oyunun sesi ve arka plan ayarlayan Prolog bir hikaye ark yolculuk.
– Kavga ve Yakalama otuz fark Volseons, tüm benzersiz özellikleri ile.
– Strateji verilecektir zor düşman takım bir takım almak gibi güçlü rakiplere meydan.

Hikayemiz

Geliştirmeye devam etmek istiyoruz ilk büyük oyun ile burada olmaktan gurur duyuyoruz. Şu anda, boş zamanlarımızda bir yan proje olarak bizim fikir kanıtlayan bir zemin olarak bu Prolog yaptık. Bir sonraki, bir sonraki seviyeye ulaşmak için tam gitmeyi istiyoruz: zaman geliştiriciler ve bunun için yardımına ihtiyacımız var!

(Burada da duyuracağız) yakında bir Kickstarter kuruyoruz. Eğer projemiz bazı potansiyel olduğunu düşünüyorsan, Volseons “bizim için sosyal medya platformlarında aramak için çekinmeyin ve bize biraz sevgi göster!

Volseons için planlanan gelişmeler için aşağıya bakınız.

Volseons için planlanan özellikler:

– Altı ayrıntılı karakterler üzerinden hikaye destanları. Dynanzium dünya çapında bir karakter, Volseons aşağıdaki sadece karakter bir karakter ya da bir Taraf oynuyor, bunun yerine, birbirleriyle savaş etkileşim ve farklı medeniyetler ve gruplar birden çok karakter ve karmaşık hikayeler deneyim, her büyük karakter yerine bir not kahramanlar ve kötü adamlar gibi karakterleri görmek iyi ve kötü görmek.

– Keşfetmek için beş epik bölge ve ötesinde… BİR oyun! 2000 yılında, Pokemon Gold kesinlikle oyun gerçekten destansı hissetmesine sebep keşfetmek için mevcut iki bölge yer aldı. Ne yazık ki, Pokemon oyunları genişletilmiş ve çoklu kartuşları ve oyun konsolları yayılmış olarak, oyuncular oyunun sonraki sürümlerinde bu eski yerleri ziyaret edemiyor. Temel oyuna yeni bölgeler, alanlar, Volseons vb serbest oyuncular, özgürlük eski bölgelerin yanı sıra yeni içerik ile eski bölgeler güncellemek, gerçek geniş ve destansı bir dünya yapmak için bize izin gitmek için izin sağlayacak bir yapı kurduk.

Planlanmış içerik – altı yıl. Volseons, doğa ile uyumlu, hayvanlar büyüyor. Oyunumuz önümüzdeki altı yıl boyunca içeriği sürekli bir akış serbest olarak yansıtır. Ayrı bir yıl öncekinden her hikaye epik yayımlamayı planlıyoruz, her epik yeni bir bölge ile gerçekten özel bir şey olacak son kişi… … dışında keşfetmek için gelecek. Ayrıca, oyun için düzenli olarak ek özellikler ve denge ayarları yayınlayacak.

– Bu Prolog ilerleme ana oyuna aktaracak, bu Prolog oyuncular gibi erken benimseyenler daha sonra kullanmak için bazı nadir Volseons yakalamak için izin olarak ana oyun iyileştirmeler için bize geribildirim vermek için erken bir fırsat verecektir!

– “Necromonium” dediğimiz, kendi benzersiz lezzet her Volseon veren kendi özel pasif yeteneği ve yazmaya kombinasyonları ile oyunda yaklaşık 30 Volseons ile) canavarların bütün bir ansiklopedi. Buna ek olarak, her Volseon kendi geniş hamlelerini havuzu vardır. Volseons düzenli olarak her büyük güncelleme çıkacak ve de olaylar açığa çıkabilir.

– Gerçekten zorlu bir içerik. Anlamlı zorluk ayarları ve isteğe bağlı zorluk modları olacak bir strateji RPG yaratıyoruz. Bu zorluk, örneğin, daha yüksek zorluk ayarında bir patron mücadele normal zorluk çok daha fazla oyuncu meydan okumak için yapılan büyük farklı Volseon takım kompozisyonları kullanacaktır, hiçbir şişirilmiş istatistikleri burada çöp!

– Challenge modu eğer mağlup veya yakalama ve “Nuzlocke” gibi kullanabilirsiniz Volseons miktarını kısıtlayan bu Volseons kalıcı ölüm tanıtma gibi ek zorluklar tanıtacak. Çok daha fazla zorluk modları da hardcore oyuncular gerçekleştirmek için çok anlamlı kahramanlık verecek eklenecektir.

Volseons Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: Intel Pentium 4 (2001) and above or AMD Processors after 2003
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card that supports Direct X9 or above
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X9 sound device

Volseons YAPILAN YORUMLAR