Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VR Regatta – The Sailing Game

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


VR Regatta HTC Vive önde gelen VR yarış oyunu. Açık denizler sizi bekliyor sürükleyici, ilham verici yelken deneyimini keşfedin.

Gazi yelken ve yeni gelenler hem davetli keşfetmek rahatlama ve keşif de Akalana Adaları. Yolculuğun zorlukları ve yarışlarda kariyerinin ilerlemesi için rekabet, ya da sadece huzurlu mehtaplı bir yelken keyfini çıkarırken sunset sunrise ile.

Sizin VR Yarışlar yaşayabilirsiniz ilham, rahatlayın ve eğitmek dünyanın yelken. Oyuncular küresel topluluğuna katılın, bir denizci cenneti rüya deniz manzarası keşfetmek.

 • Akalana Adaları, koyları pastoral Karayip konuma sahip bir gün doğumu, gündüz, Gün batımı ve gece yelken, explorable Adaları ve açık denizlerde keşfetmek
 • Yelken temel, direksiyon ve hız yönetimi de dahil olmak üzere bilgi edinin
 • Kariyer modu, multiplayer keşif, yarışları, zorluklar ve daha fazla keşfetmek
 • Modelleri ve çeşitli aksesuarlar, küçük bir tekne de dahil olmak üzere ve yat tarzı bir tekne
 • Uzun yarışları zorlu için acemi ve profesyoneller, acemi yelken Akademisi için özellikler

MarineVerse reklam ve Yelken ve acil teknoloji savunucuları, uluslararası bir ekip. Misyonumuz, tren ve Bağlan denizciler ilham vermek ve dünya çapında bir izleyici ile bu muhteşem spor duygusunu paylaşmak.

İlk proje VR Yarışlar – yarış Oyunu birlikte (VR) sanal gerçeklik ile eğlence ve eğitim getiriyoruz. Daha fazla insan oyunları ve daha fazla eğitim deneyimleri yaratarak yelken sağlamak için deneyimler oluşturmak.

“Sanal gerçeklik büyük yelkenli eğitim artırabilir inanıyorum, ‘kara’ denizciler hobileri bağlı kalmak ve Yelken için daha fazla kişiye tanıtmak için harika bir yoldur”
MarineVerse Greg Dziemidowicz, kurucularından

VR Yarışlar hakkında beni heyecanlandıran bir eğitim ortamı olarak kullanılabilir”. Daha önce hiç yelkenli, VR Regatta temellerini öğrenmek ve uygulamaya herhangi bir potansiyel olarak tehlikeli elementler olmadan onları koymak izin kullanmakta olanlar için. Bu yaklaşım onları eğlence ya da rekabetçi bir denizci gibi olsun yelken atacakları bir sonraki adımı atmaya, güven verecektir.”
Eğitim Stu Gilfillen, Yönetmen, BİZE Yelkenli

“VR Regatta yelken sporu için heyecan verici yeni bir gelişmedir. Avustralya Grand Prix, Volvo mola ve gece Kulübü açılıyor ve Keşfetmek Yelken Günleri de dahil olmak üzere olayların bir dizi Keşfetmek Yelken teklifleri parçası olarak, bu teknolojiyi kullanmış. Yelken sporuna gerçek hayat ile birlikte su deneyimleri yeni insanlarla tanıtmak için başarılı bir platform olduğunu kanıtlamıştır.”
Australian Sailing Gavin Duvar, Yöneticisi

VR Regatta – The Sailing Game Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-4590 equivalent or greater
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 97

VR Regatta – The Sailing Game YAPILAN YORUMLAR