Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

War of Conquest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Fetih savaşı bir diğer binlerce oyuncu ile tek, geniş açık dünya, ulus geliştirmek için, kaynaklar için rekabet, ve Güç gizemli Küreler elde etmeye götürür. Yol boyunca teknolojik ve büyülü gelişmeler çok çeşitli seçim, ittifaklar ve rekabetler forge ve bir toplumun bir parçası olmak mümkün olacak.

Açık dünya kule savunma gerçek zamanlı strateji hayal edin. Bu oyunu bir ulus kurucu, kaynaklarını ve yeteneklerini geliştirmek ve diğer ülkelerle toprak ve Hazine üzerinde çatışan ilgili. Multiplayer, oyuncular’ ulusların binlerce aynı oyun dünyasını işgal için izin. Fethi co Savaşı, tüm ulusların tek bir büyük oyun haritası mevcut. Ulus genişletmek için veya bir yerden başka bir yere taşımak veya komşularınız ile gitmek demektir.

Fetih Savaşı bu yönü etrafında tasarlanmıştır. Bir ülkenin değerli varlıkları ve zapt edilmesi için sorumlu olan yerleşik savunma, geri, yeniden inşa, yıkıldı ve tekrar tekrar taşındı—ama teknolojik gelişmeler, geliştirilen, toplanan kaynakları ve ittifaklar yapıldı tutan topraklarda bulunan çok değil.

Amaç yavaş yavaş milletin güç ve kendi becerilerini oluşturmak için, manzara, kalıntıları eski bir yaş dağılmış gizemli eserler Güç Küreler yakalamak ve savunmak mümkün olduğunu işaret etmektir. Bir ulus ilerledikçe en değerli kaynakları bulunabilir doğuda, doğru yolunda büyük ödül için Ateş Küre rekabet: yapacaktır.

Oyun temelleri sadece saldırmak için bir kare tıklayın çok basit. Ama karmaşıklığı ve yavaş yavaş açılmak nüans birçok tabakası vardır. Bazı örnekler:

Bir ülkenin diğerine karşı mücadele biletlerin nasıl üç savaş istatistiklerini karşılaştırmak nasıl: teknik, biyolojik ve psi bağlıdır. Bu üç istatistikte çok iyi teknik bir devlet, ama zayıf psi benzer bir stat karşı benzer biyolojik bir stat karşı çok güçlü olacağını makas ilişki bir kaya-kağıt-var. Akılda bu ilişkiler, uzmanlıkları kendi zayıf olan düşman seçmek isteyeceksiniz.

Farklı savunma yapılarının çok çeşitli geliştirdi, inşa edilmiş ve yükseltilmiş, basit duvarlar büyük karşı-saldırı kuleleri arasında değişen olabilir. Bu stratejik olarak ele geçirdin, Küreler ve kaynakları savunmak için düzenlenebilir. Orta düzey gelişmeler bu savunma birçok düşmanlarına karşı görünmez yapılmış, tuzaklar ve misdirections kurmak için fırsat vermek için izin verir. Bu görünmez savunma bile yer mayın Tarlası kullanma-taktikleri gibi, ve bazı komşu tarafından etkisiz hale getirildi. Bir savunucusu olarak, bu kadar zor mümkün olduğunca rakiplerinizi için yapmak gerekir.

Saldırı ve savunma oyunun iki ana kaynaklar, insan gücü ve enerji kaynakları sağlıklı tutmak gerekir. Hızlı geliştirdin gelişmelere bağlı bu kaynakları oluşturmak için nasıl ve ne kadar Taze Su, Jeotermal Delikleri ve daha birçok gibi özel harita konumları etkileyici olsun. Hızla oluşturmak ne kadar da savunmasını sürdürmesi için gereken enerji ulusunun ‘coğrafi verimliliği’ de konsolide senin ülkenin toprakları nasıl bir önlem bağlıdır. Bu çok ince kendinizi yayılması karşı ulus genişleyen denge gerekir anlamına gelir.

Anakara işletmelerin yanı sıra, her ülkenin de eve bir ada vardır. Ülkeler daha fazla XP ve ev Adası savunmak ve diğer ülkelerin adalarına saldırarak, kazanmak, rahat ve solo oyunculara yönelik bir bire-bir eşleştirme modunda.

Fetih Savaşı oynamak için ücretsiz %100’dür: oyunun tüm özellikleri ve yönleri hiçbir ücret için tüm oyunculara açıktır. (‘Kredi’ olarak adlandırılır) oyun içi para birimi geçici güç-ups satın almak, savunma, bina ve yükseltme hızlandırmak, ulus görünümünü, ve daha fazla özelleştirme için kullanılabilir. Kredi oyun görevleri tamamlamak veya yakalama ve Küreler holding tarafından satın alınan veya alınabilir.

Son ama en az değil, dövme bağlantıları ve bina topluluk odaklı oyunun birçok özelliği vardır. Bu stratejik işbirlikleri, patronaj sistemi ve rafine sohbet ve mesaj sistemleri vardır.

War of Conquest Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

War of Conquest YAPILAN YORUMLAR