Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

War of Rights

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Hak Savaşı, Amerikan İç Savaşı’nın zorlu günlerinde ayarlamak bir multiplayer oyun, Eylül, 1862 Maryland Kampanya. Kamp ateşi Oyunları olarak mümkün CRYENGINE güzellikleri ile tarihsel doğruluk ve gerçekçilik en üst düzeyde korurken, dönemin korkunç ve muhteşem öğeleri sunmak için ayrılmıştır.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

– Büyük savaşlar: Almak bölüm içinde nişan oluşan 150 oyuncu.

– Özel hat oluşumu takım oyunu: Özel oluşum buff mekanik sistem ödülleri yapışmasını birlikte azalmıyor bastırma etkileri, moral maliyetle ekibi ölen ve bayrak taşıyıcı yeniden doğma oranı.

– Tarihsel doğruluk: Dönem doğru üniformalar, silahlar, el kol animasyonları, savaş, amaç ve tatbikat kampı.

– Alay gurur: Fazla 70 araştırılmış ve yeniden alayı tüm destek üniforma için tüm rütbeleri (Özel Albay) ve oyuncu sınıfları.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

– Sürükleyici iletişim: Oyun 3D ses sistemi.

– Yeniden savaş: 30’dan Fazla tarihsel olarak doğru çatışma alanları Savaşı Antietam Ve Kuşatma Harpers Ferry için oynamak gibi üç sondaj kampları için mükemmel oluşum yetenekleri ya da sadece exchange savaş hikayeleri kamp ateşi.

– Oyuncu sınıfları: Asker, ASTSUBAY, Bayrak Taşıyıcı Ve Memur oynanabilir her alay özellikli ve kapsayan tüm kademelerindeki Özel Albay.

– Topluluk odak: güçlü Bir şirket (oyuncu organize klanlar) odaklı bir özel şirket aracı ve forum bölümlere ayrılmış oyun-içi etkinlik oluşturma.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

– Güçlü oyun motoru: CRYENGINE V tarafından Desteklenmektedir, Savaş Hakları yetenekli sağlanması görseller eşsiz bir tarafından diğer Sivil Savaş oyunu.

– Daha fazla oyun: Savaş Hakları vizyonu tutar genişletilmesini ölçek. Proje tamamen crowdfunded ve son 6 yıldır geliştirilen olmuştur. Yerine set özellikleri ile hedeflenen serbest bir süre ile son bir ürün daha hiç gelişen sanatsal bir parça daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Oyunda oyuncular kampanyanın birden fazla savaş oynamak için, harper’s Feribot Kuşatması gerçekleşti, Güney Dağı ayrıntılarının nerede Potomac ve Shenandoah Nehirlerinin birleştiği ve Antietam Savaşı Antietam Creek kıvrımlı sular edebilecektir. Ayrıca, oyuncular da, olarak zorlanmak diye her savaşta olduğu gibi iyi rütbe mücadele için ne gibi savaşan alayların bir listeden seçmek mümkün olacak, mütevazı bir er, ya da genel olarak büyük bir katliam ve kargaşa düzenlemek istiyorsanız.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Üniforma ve bedensel özellikleri tüm diğer oyuncular gibi yürüdüğünüzü görmek ve dönemin taktikleri göre savaş hatlarında mücadele için özelleştirilebilir olacak. Genel olarak, savaş haritası ile donatılmış merkezi olarak faaliyet gösteren ve sürekli dost ve düşman pozisyonları bilgiler alıyoruz. Alayı ileri gitmek veya geri düşmek – gerçek zamanlı olarak yeni sipariş göndermek. Emir komuta zinciri aşağı hareket, Albaylar, Binbaşılar için, hepsi onun isteklerine karşı güvenilir komutanları, ya da asi emirlere uymak ve uygun gördüğünüz gibi dövüş seçeneği var tek tek birlikleri sorumlu Kaptanları için.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

1862 yılında olduklarını böylece oyuncular harper’s Feribot sokaklarında kavga, South Mountain, ya da Mısır tarlalarında ve Antietam Kanlı yollarında at Fox Gap ormanlık Yükseklikleri gibi her harita binaların dönem bir yeniden yapılanma, çiftlikler, ormanlar, yollar ve kayalar içerir. Oyuncular kanlı bir dolu yaraları çığlık gibi ölümcül atış ve kabuk dahi vücutları ile uçmak, ya da arkadaşlarını vurmak ya da kendilerini hissediyorum. Bacaklarda uçacak ve kan Kamp ateşi Oyunları oyuncu bilgisayar ekranına İç Savaşı getiriyor gibi bir kez daha dökülen olacak.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Hainlere karşı Birlik çağrısına kulak verecek misin? Ya da Konfederasyon ile aile ve geçim savunmak için savaşacak mısınız? Siz karar verin!

War of Rights Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1
  • İşlemci: Intel i5 2500K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 670
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7 7700K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

War of Rights YAPILAN YORUMLAR