Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gladius Başbakanı İmparatorluk akademisyenler arkeolojik ilgi çekici bir gezegen olarak biliniyordu. Kolonizasyon antik kalıntılar sırasında ortaya çıkararak ipuçları kefenli bir geçmiş bulundu. Ama eserler daha fazla oldu. Bir şeyleri uyandıran, çok eski bir geçmişten gelen korkunç bir şey, ve Gladius vatandaşlarına hayatta kalmak için korkunç bir savaşta sıkışıp kalmıştı.

Gladius Başbakan bir zamanlar bir barış gezegeni. Şimdi sadece savaş vardır.

Warhammer 40,000: Gladius – kutsal Savaş getiren bir dünya terör ve şiddet. Dört hizipler gezegenin kaynakları üzerinde hakimiyet için acımasız bir savaşa girecektir.

Tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000 set ilk 4X sırayla dört gruptan birini: Astra Militarum, Space Marine, Çalışmaları ve Necrons, her biri kendi benzersiz oyun deneyimleri, teknolojik ağaç, birimleri ve kahraman yol açacaktır.

Zorlu bir AI yüz veya işbirliği ya da arkadaşlarınızla ve dünya çapında yabancılarla rekabet.

(Astra Militarum, Space Marine, Çalışmaları veya Necrons) dört ikonik Warhammer mezhepleri, kendi benzersiz playstyle ve teknoloji ağacı ile her gibi oynayın. Özel özellikleri ve adamlarının moralini ezmek için tehdit yaban hayatı ile dolu bir rasgele oluşturulmuş bir dünya keşfetmek. Güçlü antik eserlerin güvenli kontrol rakip gruplar karşı bir avantaj vermek.

İmparatorluğunu genişletmek ve Düşmanlar yenmek için bir ordu üretmek şehirler, binalar ve kaleler inşa ederler. Hasat kaynakları ve araştırma yeni teknolojiler, yakıt ve savaş makineleri yükseltin.

Gladius Başbakan, warp tarafından kirletilmiş bir dünya, kaderlerini ilerledikçe her hizip ile farklı bir hikaye ile ilerleme. Sonunda, ortalık sakinleştiğinde, sadece bir grup galip olabilir.

Silahlar, sorun, şehir Ferman ve dağıtmak taktik operasyon yıkıcı geniş bir dizi komut. Farklı özel yeteneklere sahip ve bu işe kahraman birimleri öğeler, gelişmiş el bombası, geçmişin kudretli eserleri arasında ile donatılmış olabilir. Her rütbe ile daha fazla ve daha güçlü hale geldikçe, çünkü gerçek Şampiyonlar dönüşüyorlar.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.3 compatible with 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB) / AMD Radeon HD 5750 (1 GB)) and up-to-date graphics drivers
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.3 compatible with 3 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 660 (3 GB) / AMD Radeon R9 270X (4 GB)) and up-to-date graphics drivers
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War YAPILAN YORUMLAR