Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tanrı-İmparator, ayrı aktarıyor faul fırtınalara benzer tarafından parçalanmış kılavuzluk edecek bir ışık uzakta, Caligari Sektörü yavaş yavaş içeri, Kaos Tanrılar tarafından kusurlu uzak çürüyor. İmparatorluk en güçlü ajanlar ile kirli Temizle!

Warhammer 40,000: Inquisitor – Şehit galaksi sürekli savaşta olduğu zaman şiddet 41 bin, yer korkunç aksiyon-RPG. Büyük bir Sorgulayıcı olmak ve İmparatorun iradesini gerçekleştirmek. Engizisyon geçmişteki korkunç bir sırrı gizleyen bir perili kale-manastır ayarlanmış oyuncu hikaye kampanya birden fazla sınıflarından birini seçin ve zorlu bir mücadele karşılaşmalar: atılmak diğer ajanlar ile görevleri çok çeşitli ve tek ile mücadele.

ARPGS EVRİMİNDE BİR SONRAKİ AŞAMA

41 bin korkunç planlar ilk Aksiyon-RPG misyonlar oyuncu topluluğu tarafından etkilenmiş, taktik, yok edilebilir ortamlar içinde zorlu bir mücadele karşılaşır ve hikayenin büyük bir çeşitlilik ile kalıcı bir evren ile bir sonraki seviyeye: açık-dünya sanal bir oyun için bu tür alır. Taktik avantajı için kapak sistemi kullanın, epik patron savaşlar infaz gerçekleştirmek ve şanlı eylemleri ile herhangi bir güneş sistemi Koruyucusu!

SORGUCULAR: GİZLİ AJANLAR VE UZMANLARI

Düşman Sana yakın farklı karakter sınıfları ve uzmanlık ile kendi playstyle Forge: Haçlı Engizisyon Mahkemesi ile geri gitmeyin, incelik getirin ve Ölüm Kült Katil arka plan ile kurnaz, ya da Primaris Psyker arka plan ile Warp edilemeyecek güçler kullanın. Playstyle uyan her sınıf için üç uzmanlık arasından seçim yapın.

BÜTÜN GALAKTİK BİR SEKTÖR GEZ

Büyük Caligari Sektörünün keşfetmek Yıldız Haritası, farklı alt sektörlerde seyahat ve güneş sistemi çok büyük miktarda keşfetmek, farklı arazi koşulları ile farklı gezegenlerde araştırmak, musallat Geçersiz İstasyonları, terk edilmiş Yıldız Kale ve diğer farklı ortamlarda koridorları ile savaşın çıkarlarına eşsiz noktalarının sayısı artıyor: ziyaret edin!

BİRLİKTE YOLSUZLUKLA MÜCADELE

Yalnız yalnız bir Engizisyon Mahkemesi olarak gidebilirsiniz, ama aynı zamanda arkadaşları bir ekip oluşturmak. 4 ekip üyeleri ile kooperatif modu, oyun misyonları yakın müttefikleri toplamak için birlikte büyük ödülleri iddia eden Düşmanlar, ve form Odakları patlama uzakta! Meraklı Odakları birlikte çalışma Sorgucular gruplarıdır. Odakları sadece karakterler gibi ilerleme olabilir, ve bir üyesi olmak genellikle özel görevler verebilir. Engizisyon farklı gündemleri olan farklı fraksiyonlar var, ve bazen birbirleri ile gölgelerde çatışma Odakları.

SİLAH, CRAFT GÖREVLERİ GELİŞTİRMEK VE BECERİLERİ ÇİMDİK

Belirli bir yağma ya da ödül arıyorsunuz? Bir sonraki görev, koşulları ayarlamak için kullanın Uther’in Tarot ekipman geliştirmek için Planları kullanın ve İşçiliği toplamak ve ayar farklı becerileri, ince İnoculator kullanın. Her görev için sizin yararınıza ekipmanı seçin!

BİR YAŞAM, ARTAN DÜNYA

Warhammer 40,000: Inquisitor – Şehit büyüyen, uzun ömürlü bir deneyim. Açılımları ve düzenli ücretsiz güncellemeler, yeni düşman hizipler, yeni arazi ayarları, yeni görevler ve görev türleri, yeni hikaye odaklı araştırmalar ve yeni oyun özellikleri tanıtacak.
Mevsim hangi oyuncular kendi eylemleri ile Caligari sektörü sürekli dünyayı şekillendirebilir uzun hikaye yaylar tanıtacak bu büyük, ücretsiz güncellemeler. Küresel Olayları ve Mevsim yeni sorunlar sağlamak – her zaman keşfetmek ya da toplamak için yeni bir şey var!

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)
  • İşlemci: Intel CPU Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD CPU FX-6300 (3.5 GHz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)
  • İşlemci: Intel CPU Core i7-2600 (3.4 GHz) / AMD CPU FX-8320 (3.5 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) / AMD Radeon RX 480 (4 GB)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr YAPILAN YORUMLAR