Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wet Warfare

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Plajda ve çok SICAK! Arkadaşların ile su savaşları için mükemmel bir zaman. Bir takıma katılın, en sevdiğiniz karakter seçin ve savaşa katıl. Yapmanız gereken tüm o su balonları al ve nasıl biri olduğunu rakiplerinize gösterin. Destansı su savaşları arkadaşlarınızı ezmek ve onlara patronun kim olduğunu göster!

Islak Savaş yerel çok oyunculu arenada bir parti oyunu, en iyi firma ile oynanır. Hızlı tempolu bir oyun, birden fazla karakter ve haritalar. Teamates ile yoğun su savaşları rakiplerini ortadan kaldırmak için çalışır. Su bir savaşçı olsa da kolay bir iş değildir; sanatın usta ve hassasiyetle atmak, doğru refleksleri dodge gelen düşman su balonları için var edebilmek için çalışmalısınız. Savaşlar dikkatle tasarlanmış ortamlarda yoğunluğu artırmak için, ama aynı zamanda ekran yaz hissi verir. Islak Savaş keyifli karakterleri ile tanışın ve en iyi dövüş tarzınıza uygun birini seçin. Hepsini deneyin ve onların güçlü ve zayıf yönlerini keşfedin.

Eğer yok etmek ve arkadaşlarına rezil edebileceğiniz arena parti oyunları keyfini çıkarın, Islak Savaş seveceksiniz!

Yoğun su savaşları

Mermi ile ilgisi olmayabilir, ama savaşlar hala yoğun. Sadece su balonları kullanarak tüm arkadaşlarınıza hakim olun! Ne kadar küçük düşürücü.

düzeyleri

Farklı düzeylerde, farklı ruh halleri, aynı yoğun savaşlar.

İlginç karakterler

Size ilham ve içinde su savaşçı uyanır bir karakter seçin!

İyi ve kötü oyun

Bu savaşlar ne tür bir oyun olmasaydı ne olurdu? Ama oyun biraz parası için değil dikkatli olun. Kendi risk onları almak.

Eşsiz müzik

Yaz kavga havamda her seviye için yazılı ve özel olarak üretilmiş olan arka plan müziği ile.

Tehlikeli ortam

Seni vurmaktan ne çevrenize dikkat edin, asla bilemezsiniz!

YASAL UYARI
Islak Savaş yerel multiplayer bir oyun, ve bu nedenle sadece 2-4 denetleyicileri kullanarak (klavye desteklenmiyor) çalınabilir.

Wet Warfare Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows
  • İşlemci: i5-2430
  • Bellek: 4096 MB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® HD Graphics 3000
  • Depolama: 205 MB kullanılabilir alan

Wet Warfare YAPILAN YORUMLAR