Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Whacker Guy: Distance Hunter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Koskocaman Adam: Mesafe Avcı bir 3D fizik tabanlı bir beyzbol vuruş oyunu bir güzel ballpark ile belirli bir hedefe birikmiş mesafe. Toplam mesafe puanı. Beceri büyük olması gerekir. Zorluk çekmek?

Eve koşar
Doğal olarak, eve koşar genellikle bundan daha fazla olsa, daha fazla mesafe almak, bu yüzden bu oyunu mükemmelliğe büyük bir parçasıdır.
Bir tam sayı değil, bölge dışı her topa vurdu. Home run derbiler benzer, fakat bu oyunda topu bir DEĞİL. Senin için iyi. Ve her eve bir avantaj – bir iyimser, iyi bir ses parça ile geliyor. Birlikte müzik çalmaya devam homer’in dize!

Güç sayısı, Güç Seviyesi ve Çıkış
Ayrıca, (Güç Hits) iyi vurdu top birikmiş ve bu oyunda başarılı olabilmek için çok önemlidir. Her beş Güç sayısı için, Güç Seviyesi büyük bir mesafe sonuçlanan, artmıştır. Eğer katı temas yaparsanız iyi oyun daha iyiydi. Tabii, bir sürü grev. Her strikeout Güç Seviyesi azalır, bu yüzden en iyi sonuçlar için sağlam, tutarlı temas kurmayı öğrenmelisin. Ancak, Güç sayısı beş her-birden fazla geri ıskaya kayıp tüm Güç Seviyesi olsun.

Denetimleri
Kontrolleri basit. Ekran joystick başımda iki tane var. Sol joystick vurucu kutusuna pozisyon için. Sağ el joystick yarasa kontrol etmektir. -Sağ elini geri joystick ve uygun açı sürükleyin sol fare kullanarak. Sol fare düğmesini serbest vuruş yapar. Bu oyunu tüm zamanlama ve açıyla ilgili. Ayrıca topu vs tam tersini vurmaya çekme teknikleri değişmektedir. Bu oyunu tüm bu teknikleri öğrenme ve sürekli bunları tekrarlamak mümkün ediliyor. Örneğin, bu kolay mod (ilk sürüm aynı sahada boş modda) her zaman atılır. Ama bu kadar kolay vurmak için yapar düşünmüyor. Hiç de değil! Hala uygun bir salıncak yürütmek ve zaman olmak zorunda. Bu oyunu hem zorlu ve ödüllendirici yapar… ve eğlenceli gerekli beceri bir çok şey var!

Whacker Guy: Distance Hunter Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set
  • Bellek: 200 MB RAM
  • Ekran Kartı: DX10 (shader model 4.0)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Whacker Guy: Distance Hunter YAPILAN YORUMLAR