Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

while True: learn 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

bir bulmaca/simülasyon oyun hakkında bile daha şaşırtıcı şeyler: makine öğrenmesi, Yapay Sinir Ağları, büyük veri ve yapay zeka. Ama en önemlisi, kedi anlamak ile ilgili.

Bu oyunda, kedi insan dili konuşmada kodlama son derece iyi, ama iyi olduğu kazayla öğrenmiş bir kodlayıcı olarak oynamak. Şimdi bu kodlayıcı (!) tüm makine öğrenmesi ve insan-konuşma tanıma sistemi için bir kedi oluşturmak için görsel programlama da öğrenmek gerekir.

Gerçek hayatta nasıl bir makine öğrenme çalıştığını öğrenin

Oyun gevşek goofy Uzman Sistemler güçlü Tekrarlayan Sinir Ağları için gerçek hayat makine öğrenme teknolojileri: geleceği tahmin etmek yeteneğine dayanır. Merak etmeyin, hepsini bir bulmaca oyunu gibi oynar. Hiçbir kodlama deneyimi gerekli!

Veri bilim bir sihirbaz kendinizi eğitmek!

Sürükle ekranın etrafında bir fare ile nesneleri! (Oh evet) hatları ile Bağlan! Deneyin. Başarısız. Optimize. Tekrar deneyin. Daha sonra basın “düğmesini Serbest bırakın” ve verilerin tatlı parçalar sorunsuz ekran akan bakın.

Makine öğrenme uzmanı maceralı bir yaşam tarzı benimsemesi.

Çığır açan bir teknoloji kullanarak zaman, para ve deneyim gerektirir. Bir çevirmen olarak çalışmak için, onunla birlikte gelen tüm heyecanı ile sahip olacaksınız. E-postaları almak! Sözleşmeleri kabul edin! Yalnız gün boyunca karanlık bir odada tek bir kelime etmeden otur! Forumlarda sosyalleşmek! Gerçek veri bilim adamı böyle yapar!

Kodlama sadece gerçek var.

Sizlere gerçek sorunları, makine öğrenme tarafından çözüldü dayanmaktadır. Bu (bir pilot kedi ile birlikte) araba kendi kendine inşa içerir. Ve eğer gerçekten programlama Gücünüzü test etmek istiyorsanız, bir başlangıç bir CTO olabilir: piyasanın vahşi kurallarına karşı yeteneklerinizi ve şemaları. Bir servet kazanmak, patronların flip kapalı ve teknoloji gurusu olmak… Ya da İK bölümü kapılarına her şeyi geri ve emekle kaybetmek: en azından denemeye değerdi, değil mi?

Vites artırmak, hayatını geliştirmek!

Bir kez istikrarlı bir nakit akışı sağlamak, performansını artırmak için kendinizi fancy donanım bir sürü almak mümkün olacak. Ama sadece donanım değil! Yeni bir akıllı telefon ya da asosyal bir heykelcik al! Kedi için süslü giysiler satın almak! Cehennem, bir aloe kendinizi alamazsınız!

Eğlenceli gerçek: bu ne makine öğrenme uzmanları aslında. Şimdi, (para eksi) onlardan biri olabilir. Gerçek ise: öğrenmek() kimse başka bir tane yapacak kadar garip olduğu için veri bilimi uzmanı olmanın en iyi oyun!

while True: learn() Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

while True: learn 2019 YAPILAN YORUMLAR