Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wizard101

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gel ve canlı Sihirbazı grubumuza katılın, Steam 10. yıldönümü ve son sürüm kutluyor! İç Sihirbazı KUCAKLAYACAK VE bir ömür boyu büyülü macera başlayın! Sihirli Sanatlar Ravenwood Okulu’na kayıt ve yok etmek için şeytani güçlerden Spiral kurtarmak yardım!

Büyü Okulu seçin
Ateş, Buz, Fırtına, Efsane, Hayat, Ölüm şansınızı deneyin, ya da Sihirli Denge! Her okulun arkasında derin strateji öğrenmek ve büyü onların düşmanları yenmek için usta. Karakter ilerledikçe, Astral ve strateji derinleşir Gölge Büyü, sihir gibi yeni türleri tanıtılacaktır.

Tahsil Kart Savaş Sistemi
Bina ve büyü güverte özelleştirme ile savaşa hazırlanın. Güçlü, okul sinema büyü ile zorlu canavarlar, kötü Büyücü Malistaire, ve hatta diğer oyuncular yenmek. Açığa ejderhalar, ateş topları arayın ve düşmanlarınızı Kraken’i serbest bırak. Benzersiz fırsatta mücadele solo Arkadaşlarla tabanlı ya da şansınızı deneyebilirsiniz.

Derin ve Zengin Hikayesi
İçerik simsarlarının bin saat 16 güzel dünyalar arasında hareket tam bir ses ve komik hikayesi keşfetmek oynamak ve. Daha fazla çöller ile savaş yolunuzu, buzlu zirveleri, sualtı dünyalar, yüzen adalar, ormanlar, ormanlarda, tarih öncesi çağlardan, böcek toprakları, ve birçok!

Sosyalleşmek
Sihirbazlar milyonlarca sıcak ve canlı bir topluluk katılın! Yurtta ve kaleler arkadaşlarınla savaş, takılmak, ve daha fazlası!

PvP
Afiş hakim ve ultimate PvP Warlord olmak. Hem pratik ve sırada düellolar diğer sihirbazlar yenmek ya da merdiveni tırmanmak ve özel ödülleri kazanmak turnuvaları girin. Ayrıca arkadaşların serin arenalarda dışarı savaş izleyebilirsiniz.

Savaş Ötesine
Eğer Sihirbazı Spiral tasarruflu bir mola ihtiyacı varsa, keşfetmek için diğer özellikleri bol vardır. Pet tarama ve eğitim, kale dekorasyon, işçiliği, bahçıvanlık, sihirli balık, daha çok Sihirbaz arkadaşları ile sosyalleşme!

Wizard101 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Vista Service Pack 2 or higher
  • İşlemci: 1GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 2 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Wizard101 YAPILAN YORUMLAR