Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wolf: The Evolution Story

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kurt hakimiyeti doğal düzen için hayati önem taşımaktadır. Eğer başka bir hayvan hakim olsaydı, diğer tüm yaşam, en düşük bitki en vahşi hayvan, yaşayacaktır. Her ikisi de güçlü olan tek bir kurt sürüsü ve topraklarına denge ve uyum sağlamak için akıllıca.

‘Kurt: Evrim’ macera bir hikaye anlatır Bir simülatör. Silverglade Paketi, çölde bir dayanak elde etmek için mücadele küçük bir aile hoş geldiniz. Hayallerini gerçekleştirmek kadar genişletmek ve büyümesine yardımcı olmak gerekir.

SINIRLARI GENİŞLETMEK
Wolfpack ile sanal dünyaya hakim. Diğer düşmanlarının ayılar, filler, Jaguar ve Kaplan gibi ultimate team ve savaş seçin. Toprakları genişletmek ve ödülleri toplamak düşmanlarını ortadan kaldırmak. Ya da bir avcı hayatı seçin. Büyük bir orman keşfetmek gibi av aramak. Av yaban hayatı Kurtlar besleyecek, onları büyümek ve onları güçlü destansı savaşlar için tutun!

SEVİYE VE EVRİM
Kilidini yeni kurtlar ve den hale getirilmesi. Avların ganimeti yavrular yetişkinler için onları büyümek Kurtlar besleyin. 2 güçlü kurt, yeteneklerini daha güçlü hale getirecek gelişebilirsin!

CİNS YAVRULAR
Cins birlikte bebek yavrular oluşturmak için Kurtlar! Özenle yavrular kaldırsın, bir gün ailesine kurşun gerekir.

TÜM KURTLAR EŞİT DOĞAR
Betas paketi savunurken alfa Kurtlar gurur liderler vardır. Avcı Kurtlar en sinsi avını yakalamak. Bu Omega zayıf, ama bir savaşta bütün paketi iyileştirebilir. Her kurt kişilik savaşlar ve AVI için farklı yetenekleri vardır, bu yüzden akıllıca takımınızı seçin!

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU
Kurt Evrim MMO tarzı oyun ile interaktif online çok oyunculu oyun. Orman ve tam zorlu görevler keşfederken dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla sohbet ve rol oynar.

GERÇEKÇİLİK
Kurtlar kişiliklerini göre hareket ettiği bir oyun gerçekçi kurt simülatörü hoş geldiniz. Omega sinecek bir süre Alfa Kurt gururla yürü. Net görseller büyük ve diğer küçük hayvanlarla dolu uzak bir şekilde 3d sanal dünyaya götürecek. Savaş ve av keşfedebilirsiniz. Unutma, ayrıca cins ve kurt aile yükseltmek ve onlara farklı beceriler ve saldırılar öğretebilirsiniz.

Wolf: The Evolution Story Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel Pentium (or similar AMD) 1.5 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: Direct 3D compatible graphics card with 128 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any

Wolf: The Evolution Story YAPILAN YORUMLAR