Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

World War 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


3. Dünya Savaşı, modern bir küresel çatışma yer çok oyunculu askeri bir FPS. Güçlü bir takım oyunu, ulusal silahlı kuvvetler, gerçek konumları, tam vücut farkındalığı ve çok yönlü bir özelleştirme sistemi tüm bu sağlam balistik sistemi, silah gibi gelişmiş zırh ve yaşam gibi diğer temel unsurları tarafından geliştirilmiş modern bir savaş deneyimi doğruluğunu katkıda bulunur. Askeri Ar-Ge merkezleri ve danışmanları ile işbirliği içinde üretilen, 3. Dünya Savaşı stratejik savaş haritada küresel savaş kampanyası kapsamında her savaşın sonuçlarını gösteriyor.

ANAHTAR ÖZELLİKLERİ:

Modern Savaş Deneyimi
Dünya Savaşı 3 taktik, doğru mücadele nişan esinlenerek teknikleri ve prosedürleri ile modern bir çatışma sunuyor. Bu iki heyecan verici oyun modları içine paketlenmiş. Savaş müstahkem noktaları üzerinde piyade ve zırhlı birimler savaş odaklı dinamik, takım çalışması yoğun çatışmalar için fırsatlar sunar. Bu taktik odaklı Recon oyuncular kendi kendilerine düşman topraklarında yüksek değerli hedef hayatta kalmak ve yakalama kalan küçük keşif mangaları içinde işbirliği sağlar. Birlikte bu modlar modern warfare gerçek hissediyorum tanıtmak amacıyla tutarlı bir oyun deneyimi oluşturmak.

Gerçek Hayatta Yerleri
Sen FPS tarihinin en gerçekçi seviyelerden birini vermek için gurur duyuyoruz. Varşova, Berlin ve Moskova sokaklarında savaşa katıl. Avantajı düşman kuvvetleri sürpriz ve savaş hakim kentsel çevre.

Çok Yönlü Özelleştirme
İhtiyaçlarını ve stil sınıfları veya rollere bağlı olmaksızın donatılmış kendi özel dövüş set bulmak. Benzersiz silah parçaları, ekleri, derileri, camos ve boya kombinasyonları yüzlerce seçin. Aynı kurallar, araçlar, Taktik Dişli ve üniforma için geçerlidir. Eğer gerçek hayatta mümkün ise, 3. Dünya Savaşı Olası bu kadar basit!

Milli Gurur
3. Dünya Savaşı askeri gerçekçilik ağır cezalı, silah, ulusal silahlı kuvvetler üniforma ve ekipman doğru tasvirleri bulunmaktadır. Hepsini savaşa kişisel başarmanı ve ülke savaş alanına hakim güç olduğunu kanıtlamak. Tüm haritalar gibi daha fazla konum planlanan), Varşova, Berlin ve Moskova sokaklarında ayrıntısına kadar görülmemiş bir ilgi ile yeniden gibi gerçek hayattaki konumları dayanmaktadır.

Güçlü Takım Oyunu
Bir takımın bir parçası olarak oynayan girişimi tatmin edici World War 3 destekler takım tabanlı bir oyun. Bir takım içinde sorumlu işbirliği muharebe etkinliği için en iyi reçetedir. Oyuncular Saldırgan veya Defans görevini üstlendi arasında seçin playstyle desteklemek için kullanılabilir herhangi bir vites kullanın – önemli olan zaferdir.

Zırh vs Mermi
Bugüne FPS tarz, araştırma ve askeri profesyoneller ile gelişim yıllarında elde zırh sistemi vs en gerçek mermi. Balistik, ağırlık sistemi, tam vücut farkındalığı, araç fizik ve kapsamlı özelleştirme sistemi tüm anlamlı bir şekilde oyun etkiler.

Stratejik Savaş Göster
Her savaşın sonuçlarını göstermek için, oyuncu performanslarını ele geçirmek veya bir bölgeyi savunmak için kullanılan kaynakları ile ödüllendirilir. Bu metagame üzerinden ek ikramiye kazanmak ve gelgit savaş açın! Yıkılan her araç, her öldürme, her kurşun sıkmış, her başarı sonunda tüm gezegeni kapsayan sürekli gelişen, interaktif savaş harita üzerinde sunulan büyük resmi etkiler.

Toplumsal Kalkınma Odaklı
3. Dünya Savaşı FPS oyunları oynayarak büyüdüm rekabetçi oyuncular tarafından geliştirilmektedir. Topluluk giriş keyifli ve unutulmaz oyunlar oluşturmada önemli olan bağımsız bir stüdyo olarak inanıyoruz. Bölüm her zaman oynamak istediğini Dünya Savaşı 3 oyunu yapma ortak çabalara katılmaya davet etmek istiyoruz!

World War 3 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 770 or AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
  • İşlemci: Intel Core i7 4790k CPU
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970 or AMD Radeon R9 290
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

World War 3 YAPILAN YORUMLAR