Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wrongworld

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Çarpışma-bir garip sakinleri ile dolu gerçeküstü, düşük-poli dünya, permadeath ve non-permadeath modu arasında seçim (ve hayatta kalma macera saçma) bir destan yapmaya indi. Wrongworld ev için arama gizemleri çözmek gibi hayatta kalmayı başaracak mı?

MÜCADELE HAYATTA KALMAK İÇİN

Derin sonunda atılmış, umarım bu süreçte ölme olmasa da kendin için dünyayı anlamaya gerekir. Ama muhtemelen olacaktır. Yine de sorun değil – sadece kendiniz alın, kendinize çekidüzen verin, ve ölümcül deneyimlerinden öğrenmeye çalışın. Ve permadeath ve non-permadeath modu arasından seçim yaparak, sizin için zorluk değiştirebilirsiniz.

EPİK BİR ÜS İNŞA

Arazi üzerinde kaynak toplamak, müthiş dişli her türlü zanaat ve epik yeni bir ev yap. Kamp, basit araçlar ve pişmiş yemek gibi temel jet paketleri için tüm yol, sihirli iksir, nükleer güçle çalışan elektrikli süpürgeler ve belki yedek bir roket bile.

SALAKLIK BOLCA

Acımasız bir dünya olabilir, ama gitmek gibi tüm gülünçlüğünü kıkırdama olabilir. Bir sigara alın, hızlı seyahat-insan cannonball ve bir karton kutu ile iyi arkadaş olurlar yok ağaçlar.

RASGELE

Dünya her yeni oyun ile tamamen rasgele oluşturulur. Ve tabi olmak/keşfetmek için rastgele olaylar bir grup ile, oynamak her zaman farklı sorunlarla karşı karşıya olabilir.

HARİKA İNSANLARIN YORUMLARINA

“Bu arada bir oyun için bu kadar heyecanlanmamıştım sanmıyorum… Bu çok eğlenceli!”
Pungence

Olması gerektiğinden daha “daha iyi.”
Jim Sterling

“Oyun seviyorum.”
IGP

Wrongworld Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Yes, a processor is required. My 2011 middle-of-the-road laptop can just about cope. But to err on the side of caution and also try to sound a little less clueless about hardware, I’ll say an Intel i3 or better is probably wise.
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: You don’t need a beast – as mentioned above, my ancient laptop (it’s called Larry, by the way) has something known as a Radeon HD 6520G stuffed inside it, and it can just about deliver 30fps with all the settings on “Low”. Definitely wouldn’t want to go older/lamer than that, but the fact you’re actually looking at 3-dimensional games on Steam makes me think you’ve probably already got that covered. But it is quite important that your graphics card supports DirectX 11. Things can get a little wonky on DX10.
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: As far as I can tell, any on-board chip should work. At least, none of the test machines I have access to have had any problems with sound.

Wrongworld YAPILAN YORUMLAR