Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

X-Morph: Defense

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Shooter ve kule savunma stratejisi yukarıdan aşağıya benzersiz bir füzyon. Yüzey yaşanabilir hale getirme kaynaklarını hasat ve Toprak işgal ettiği X-Morph – yabancı bir türdür. İnşa modunda dikkatle uzaylı kule türleri seçerek veya sağ savaşın ısı içine kendini atmak ile strateji. Olağanüstü planlama özgürlüğü sağlayan bir ortamda düşman gelen labirentine oluşturun. Binaları yıkmak ve savunma desteklemek için ya da sadece benzeri görülmemiş bir yıkım gösteri şımartmak için köprü çöktü. Benzersiz uzaylı silahları ve asla bu tarz daha önce görmüş gibi kullanmak savunma stratejilerini sahip.

Amacınız gelen insan güçleri dalgaları X-Morph biçerdöver müdafaa etmektir. Her düşman dalga hangi oyuncu düşman türleri ona saldırmak için kontrol edin ve onların yollarını gözlemlemek için bir kurulum aşaması öncesinde. Bu aşama için herhangi bir zaman sınırı yoktur, bu yüzden oyuncu dikkatli bir şekilde savunma planı veya seçin hemen kavga savaş sırasında gerekli kuleleri yer başlatmak için. Oyunun önemli özelliklerinden biri hemen hemen her yerde harita üzerinde kuleleri inşa ve lazer çitler ile kuleleri bağlayarak düşman yolları şekil yeteneğidir. Oyuncu Binası arasında uzun temel kuleleri veya gelen düşmanları farklı tip daha etkili olan daha gelişmiş kuleleri yerleştirerek labirentine seçebilirsiniz. Gelişmiş kule türleri belli düşman türleri, örneğin alev kuleleri ile ilgili hızlı hareket eden kara birimleri yok etmek için büyük bir uzman, topçu kuleleri yavaş büyük düşman gruplarına karşı en iyi anti hava lazer ağır bombardıman uçakları aşağı çekim için idealdir.

X-Morph savaşçı doğrudan silah çeşitli bir cephanelik ile düşman birimleri meşgul olabilir. Tehditler farklı türde ile ilgili uzmanlaşmış dört farklı formları içine morph. Her form temel bir saldırı ve özel şarj saldırı modu vardır. Plazma Savaşçısı hem hava ve kara birimleri yok iyi en evrensel bir süreçtir. Karanlık Madde Bombacı birimler grupları çözücüyü de harika. Ayrıca, zamanı yavaşlatmak ve binalar aşağı kesebilir olan karanlık maddenin bir bomba bırakın. Shredder savaşçı insan hava birimleri çok sayıda yok ve gökyüzü temizlemek için ideal. Son olarak Lazer Destroyer büyük tek adet eritme için en iyisidir. Ayrıca daha küçük düşman birimleri olarak berbat bir yerçekimi anomali kadar şarj edebilirsiniz. Bir dinamik, tamamen yıkılabilir çevre ile birlikte silah ve düşman büyük bir çeşitlilik zengin bir arcade shooter deneyimi sunuyor.

Oyunun ortamlar detaylara dikkat bir sürü ile inşa edilmiş ve neredeyse tamamen yok edilebilir. Küçük çitler büyük gökdelenler. Oyunda herhangi bir köprü ya da bina çöktü olabilir ve yıkım dinamik olarak gerçekçi fizik kullanarak simüle. Yıkım büyük ölçüde savaş düzenini etkileyebilir gibi bir görsel efekt değil. Dinamik ortamları, lazer çitler ve gerçek zamanlı hesaplanan düşman yolları kombinasyonu benzersiz oyun senaryoları oluşturur.

İnsanlar ana gezegenlerini savunmak için umutsuz. Büyük yarattı, birbirlerine karşı mücadele boyutu, mekanik savaş makineleri bina var, ama şimdi X-Morph yok etmek için kullanacaklar. Her patron mücadele benzersizdir ve ağır oyun ortamı etkiler. Tüm şehir yok olacak.

Savunma bölünmüş ekran co-op modu içerir X-Morph. Tüm görevleri özellikle co-op oyun için tasarlanmış farklı oyun senaryoları var. Düşman büyük sayı kazanmak için iyi bir işbirliği yapmak esastır yeni yönden ve saldırı. Oyun çok farklı şekillerde çalınabilir bu modda, bir oyuncu düşmanları diğer vuruyor ya da her ikisi de güçlü saldırganların üzerine ateş odaklanabilirsiniz ederken optimize kule yerleştirme odaklanabilirsiniz.

X-Morph: Defense Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit Service Pack 1
  • İşlemci: Processor: i3 2.6Ghz or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 or AMD equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible sound card
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Processor: i5 2.6Ghz or AMD equivalent
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 or AMD equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible sound card

X-Morph: Defense YAPILAN YORUMLAR