Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

X4: Foundations

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


X4 şahsen tüm gemileri uçmak için izin verecektir. En büyük taşıyıcı için gemi sınıfları geniş bir yelpazede üzerinde küçük izciler, her şey kokpit veya bir dış görünümden pilot olabilir.

X4 gelişiminde büyük bir odak gemiler arasında hareket ederken kesintisiz ve sürükleyici bir deneyim elde edilmiştir. Bir gemiyi terk, bir merdiven tırmanıp, orada park etmiş olabilir, başka bir gemiyi büyük bir uzay istasyonu rıhtım üzerinde yürümek ve sadece koltuğunu tıklayarak çalışıyordu pilot değiştirebilirsiniz.

Modüler istasyonları ve gemi yükseltmeleri:

Bina uzay istasyonları ve fabrikalar her zaman X oyunları bir vakıf oldu. Kavga ya da ticaret yoluyla yeterince para kazandıktan sonra, çoğu oyuncu kendi ekonomisini kurmaya ve daha büyük ölçekte evren etkileyen başlamak istiyorum. X4, şimdi tamamen özgür ve yaratıcı olmak mümkündür. İstasyon modülleri çeşitli inşa, parça üretim modülleri, oturma bölümleri, rıhtım veya diğer birçok türde olabilir. Güçlü yeni harita sistemi modülleri sürükleyip ve Bağlan kendi benzersiz kreasyonlar tasarlamak için bir bağlantı sistemi kullanarak sağlar.

Gemiler de yükseltmeleri sunuyoruz. Motor, silah ve diğer donanımları gemiye görülen bir grafik editörü ve eklenebilir.

Gelmiş geçmiş en dinamik X evren:

X4 ırklar ve gruplar bizim özgürce imparatorluklar kurmak ve genişletmek izin vermek için ilk X oyun olacak; aynı esnekliği oyuncu yaratıcı modüler yapı taşlarının uzay istasyonları tasarlama aynı zamanda onları kullanılabilir sahiptir. Yarış kaynağı ve her eylem bir oyuncu yapar, tüm evrenin gidişatını etkileyebilir nerede son derece dinamik bir evrene yol açan talebe bağlı İmparatorluğu genişletmek.

Güçlü bir harita ile İmparatorluğu yönetmek:

Bir zamanlar senin için pilot, mürettebat veya istasyon yöneticileri olarak çalışan gemiler ve daha birçok NPC, harita hepsi bir Yönetimi tercih edilen yöntem olacaktır. Gemi basit bir tıklama ile sürükle-ve-bırak işlemleri ve gelecekteki yolu ve komutları ayarlamak için sipariş edilebilir.

Grafik ticaret yolları planlamak, tüm filo ile saldırıları koordine etmek, hiyerarşi yönetmek veya uzaktan keşif görevinde gemileri göndermek.

En detaylı X ekonomi hiç:

X oyun puanı satan bir tuş her zaman gerçekçi simüle ekonomi olmuştur. İstasyonları yüzlerce tarafından üretilen ve binlerce gemi tarafından taşınan mallar aslında NPC gören ve fiyatlar bu sahte ekonomisine dayalı gelişir. Bu canlı ve nefes evrenin temelidir. Şimdi X4 ile, başka bir büyük adım attık. Herhangi bir X oyunu ilk defa, NPC ekonominin tüm parçaları kaynaklardan üretilmektedir. Gemiler, silahlar, yükseltmeleri, cephane ve istasyonları bile. Adını Sen Koy. Her şeyi taklit ekonomisi çıkıyor.

Araştırma ve Işınlanma:

Gemiden gemiye sizin için İmparatorluğunu kontrol NPC ve sorunsuz değişikliği daha yüksek bir düzeyde devam ediyor. Bir kez daha büyük bir filo sahibi, HQ: Işınlanma bir teknoloji araştırma oldukça ilgisini çekecektir. Bir kez kilidi ışınlanma, gemiden çok daha hızlı NPC karşılaşacak ilk elden tüm kritik durumlarda gemi ve deneyim geçebilirsiniz.

Gemi kendini pilot bir gemi daha önce verdiğiniz Her sipariş görevi bir amaç haline dönüşür. Yine terk ettiğin an, pilot dümeni alır ve önceki siparişleri ile devam ediyor.

Oyuna girin:

X4, farklı gamestarts bir dizi farklı karakterler, kendi rolü ile her ilişkiler ve başlangıç için farklı gemi ve teknolojileri kümesi bir dizi olarak gelen ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Başlangıç nasıl olursa olsun, her zaman başka bir yönde geliştirmek için ücretsizdir. Keşif, odaklanmak yasadışı ticareti ve hırsızlık, komut büyük savaş filoları ile para kazanmak ya da en girişimci olmak. Tüm karar sana kalmış.

X4: Foundations Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 SP1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i5-4590 2.7GHz or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 780/970 or AMD equivalent (Vulkan support required)
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: These estimates may change until final release.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 SP1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K or AMD equivalent
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 or AMD equivalent (Vulkan support required)
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: These estimates may change until final release.

X4: Foundations YAPILAN YORUMLAR