Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

XERA: Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


2020 yılında, Yapay Zeka dünyada daha popüler hale geliyor. Nedeniyle kendi haline AI potansiyel tehdit algılayan, dünya hükümetleri birlikte insan ırkının Olası tükenme önlemek için çalışması gerektiğini, bunu yaparken, XERA Şirketi yarattılar.

Yeni bir yasa yakında tüm dünya hükümetleri tarafından ele alındı. Bu yasa kesinlikle yapay zeka, daha fazla araştırma ve geliştirme engeller. XERA Şirketi yasal olarak oluşturulan tüm araştırma ve prototip ele geçirmek için izin verecek bir boşluk vardı, ve kendi tesisini araştırma ve geliştirme devam ediyor.

2022 yılında, ilk yapay zekalı insansı online gitti. Kısa bir süre sonra, bilinç ve duygu belirtileri gösterdi. Sonra bir gece, evinden kayboldu. İnsansı kendisi bölünmesi yüzlerce oluşturulduğu olan terk edilmiş bir fabrikada bulundu.

Ordu yakında XERA tesisi devraldı ve lardan uzak bir güncelleme gönderdi. Bir şeyler yanlış gitti, güncelleştirmeleri bozulmuş. Bütün insanlık aleyhine dönmeye başladılar ve dünyayı savaşın içine düştü. Her şey tam bir kaos, öldür veya öl.

Bu bir gelecek hikayesi, kimse beklemiyordu.

Çok OYUNCULU

XERA: Hayatta kalma multiplayer desteği ile sıfırdan inşa edilmiştir. Arkadaşları ile oynamak için, ya da başkalarına karşı dünyanın her yerinden oynama yeteneği var – seçim sizin.

OYUNCU VS OYUNCU VS ORTAM

XERA ağır PVP odaklı, ama yine de endişelenecek bir ortamdır. AI dikkatli olun ve susuzluk ve açlık metreye izle.

GANİMET BULMAK HAYATTA KALMAK İÇİN

Hayatta kalmak ve kendini korumak için silah, yiyecek, içecek ve tıbbi malzeme bulmak için dünyayı temizlemek.

GANİMETİ SAKLAMAK

Güvenle öğeleri saklayabilirsiniz küresel envanter. Bu “Güvenli bir Uzlaşma” içinde yapılır. Eşyaları saklamak, sonra baskınlar seçilen yük ile girişim.

ÇAPRAZ BÖLGE STOK

Karakter stoklar her bölge ve her resmi sunucu üzerinde Haçlar olan bir ana sunucuda depolanır. Amerikalı bir sunucu çıkış ve Avrupa sunucusundaki tüm öğeleri olabilir. Bu oyuncular arkadaşlarıyla grup ve dünyanın her yerinden oyuncular karşılamak sağlar.

ÇEVRE

Harita açık dünya ortamı keşfetmek, at ve ayaklarının üzerinde hayatta kalmak. Senin için bir yer bulmak, ve hayatın pahasına koru. Gece zamanı geldiğinde, zor nokta olur diğer oyuncular olarak temizlemek için bir fırsat olarak kullanmalısınız.

GECE VE GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

XERA gün ve gece döngüsü: Hayatta kalma oyunu oynamak için tamamen yeni bir dinamik katıyor. Gündüzü geceye ilerlerken, AI bir tehdit haline gelmiş, farklı varyasyonlar karanlıkta daha iyi bir direnç ve hızları ile çıkıyor.

DİNAMİK HAVA SİSTEMİ

Hava sistemi savaş ve hayatta kalma durumları için dinamik öğeler ekleyen uygulanmıştır. Oyun stili hava şartlarına bağlı olarak değişecek.

KEŞFETMEK VE GANİMET BUL

Kaynakları hayatta kalmak için atma dünya ile macera. Hayatta kalmak ve kendini korumak için silah, yiyecek, içecek ve tıbbi malzeme bulmak. Dünyanın ganimet sisteminin sürekli harita etrafında yumurtlama öğeleri tutar, böylece dolaşım daha fazla ganimet bulmak için en iyi seçenektir.

TOPLUMSAL KALKINMA ODAKLI

Toplum XERA geleceği: Hayatta kalma şekillenmesinde yoğun bir şekilde dahil olmasını istiyoruz. Temel fikirler ve düşünceler var ise her zaman toplumun ileri getirmek yeni fikirler hakkında açık fikirli olacağız. Bizim toplum olarak her herkesin seslerin duyulmasını istiyoruz büyür. Çeşitli platformlar aracılığıyla olumlu ya da yapıcı olsun düşüncelerini dile getirme fırsatı için her zaman bir yer temin ederiz ki, hepsini duymak istiyoruz.

XERA: Survival Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

XERA: Survival YAPILAN YORUMLAR