Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Xpand Rally

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Maç otomobil, yol ortasında sahnelerine sürüş için gerçek yaşam deneyimi sağlar nefes kesici bir oyundur. Gerçekçi hava efektleri, tepeler, ve tüm oyunun görsel mükemmellik için ekleyin sahne canlandırılmış. Birinin Miting aynı zamanda modern ralli otomobil ve daha fazla sürüş deneyimi gerçekçilik geliştirmek ralli spor uzmanları yardımıyla geliştirilen fizik işleme son derece detaylı modelleri vardır.

Birinin Ralli Ralli ve benzersiz bir oyun deneyimi yarış Cross Rallisi en iyi elemanlarını birleştirir.

Oyun zaman denemeleri geleneksel Ralli hayranlarını tatmin edecek, hem bireysel yarışları ve Dünya Şampiyonası Serisi sırasında tabanlı bir kariyer modu sunuyor. Ralli Çapraz taraftarları da hayal kırıklığına olmayacak – gerçek ve hayali yarış olaylara dayalı yarışmalar sırasında yarış kafa kafaya birkaç rakiplere meydan okuyabilir.

Birinin Miting, piyasadaki tek başlık olarak, bir ralli oyunu ekonomi faktörü getiriyor. Oyuncu yarışlarda önemsiz araba ve rekabet para ve satın yükseltmeleri kazanmak için, tamir hasar, performans çimdik ve yarış giriş ücreti ödemesi başlar.

Yukarı ayar ile birlikte, aracın durumu idare ettiğini de etkiler. Nedeniyle kesin hasar sistemi için, oyuncunun sürüş becerilerini bağlıdır. Fiziksel işleme modeli aynı zamanda araba parçaları yapılandırma etkilenir ve sürüş hem otantik hissediyorum ve sevinç sağlar.

Gelişmiş oyun fizik ve değişen gündüz ve hava koşulları, hem de araba kullanımı etkileyen, yenilikçi yaklaşımı ile etkileşimli Yarış Pisti çevresinde diğer yarış oyunlarından ayıran Birinin Ralli diğer özellikleridir.

Ralli oyunları arasında ilk defa Birinin Ralli yeni parçalar, arabalar ya da oyun modları bile oluşturmak için sağlayan kolay kullanımlı düzenleme araçları tam bir set içerir.

Xpand Rally Sistem Gereksinimleri

    Minimum System Requirements: Windows 98/ME/2000/XP, P III/AMD Athlon processor with 1.3 GHz, 256 MB RAM, Video card with, 64 MB, DX 8.0 compatible (GeForce 3 or ATI Radeon 9200), Sound card DX 8.0 compatible, 1 GB of free space on hard drive, DirectX 9.0c, 56k Modem (for Internet multiplayer mode)

Xpand Rally YAPILAN YORUMLAR