Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yooka-Laylee

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Yooka-laylee, bu türde uzman Playtonic tarafından geliştirilen yepyeni bir açık uçlu platform oyunudur.

Yooka (yeşil olan) ile Laylee (büyük burunlu ve esprili yarasa) ikilisi alçak Sermaye B şirketinin dünyadaki tüm kitapları yok etmesini önlemek ve bunları tuz kâra dönüştürmek için destansı bir yolculuğa çıkarken büyük ve güzel dünyaları keşfet, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanış ve onları yen ve kasalar dolusu parlak toplanabilir öğeye sahip ol!

Özel hareketlerini cephane olarak kullanan kahramanlarımız Pagy arayışlarında çeşitli yapboz ve platform zorluklarının üstesinden gelecek. Pagy birinde yer alan tuhaf karakterler, ırı elebaşları, maden arabası mücadeleleri, atari oyunları, soru yarışmaları, çok kişili oyunlar ve daha fazlasını içeren dünyaların kilidini açmada kullanılır’ler!

Öne Çıkan Özellikler:

YENİ İKİLİ: Yooka ve Laylee, platform eğlencesi için tasarlanmış çeşitli harika kabiliyetlere sahip ve satıcı yılan Trowzer olan etkisinden uzakta.

KENDİ YOLUNU ÇİZ: Satın alarak özgürce hamlelerin kilidini aç, sevdiğin dünyaları daha da büyük ve karmaşık oyun alanlarına dönüştürme fırsatına sahip ol ve oyun tarzını özelleştirmek için benzersiz Tonik oynanış düzenleyicilerini kullan TR. Oyuncu benzersiz bir deneyim yaşar.

MODERN ÇAĞİN TOPLAMA OYUNU: İkili Kelebek Enerjisi veya karmaşık Hayalet Yazarlar gibi pek çok parlak toplanabilir öğeyi (diğer kıymetli malzemeleri de) oyunda ilerleyerek ara!

KALİCİ BİR KADRO: Efsanevi platform oyunlarının yapımcısı olan sanat ve ses ekiplerince canlandırılan, hafızalara kazınacak ve Playtonic Evrenin gelecekteki maceralarda yeri ayrılmış büyük bir karakter dizisiyle tanış. Türlü homurdanma, gıcırtı ve hışırtıya hazır ol.

(Banjo-Kazooie) RÜYA GİBİ BİR OYUN MÜZİĞİ: David Bilge (Doney Kong Ülke) ve Grant Kirkhope araya gelerek melodik bir başyapıta imza atıyor bir! Sahiden de Kulaklarını temizle, ziyafete hazırla.

ARKADAŞİNLA TAKİM KUR: Kendi arkadaş ikilini kur ve Yooka-Laylee’nin kooperatif modunda maceraya çık! Benzersiz kooperatif karakterinin şeyleri alarak ikinci bir oyuncu Yooka ve Laylee’ye korkutucu düşmanlara karşı yardımı olur ve zorlu mücadelelerin üstesinden gelmelerini sağlar. Piggyback gerekli değildir.

ÇOK DAHA FAZLASİ: Benzersiz elebaşı savaşlarını, maden arabası mücadelelerini, retro tarzda harika Arcade oyunlarını, bilgi yarışmalarını ve 8’den fazla çok oyunculu oyunu keşfet!

Yooka-Laylee Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)
  • İşlemci: Intel i5-2500 3.3GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Card
  • İlave Notlar: A Controller is STRONGLY recommended to play this game.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Yooka-Laylee YAPILAN YORUMLAR