Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Youtubers Life

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Youtubers Hayat, videoları düzenleme, hayran kitlelerinizi arttırma ve kendinizi zengin bir adam dönüştürme yolunda tarihin en büyük içerik yaratıcısı olabileceğiniz nihai yaşam simülasyonu/iş dünyası video oyunudur. Karakterinizi yaratın ve ilk yayınlarınızı, küçüklüğünüzden büyüdüğünüz bu zamana kadar ebeveynlerinizle zaman geçirdiğiniz bu samimi oda da yapmaya başlayın. Hayranlarınızla, arkadaşlarınızla, ailenizle ve zaman yönetimi ile uğraşırken günlük faaliyetlerinizi ihmal etmeyin ve popülerliğinizi arttırmak için kendinizi sosyalleştirin!

En önemli oyuncu olun, İnternet üzerinde bugüne kadar ki! Yeni oyun sunumlarına katılın, yeni ve klasik konsollar satın çıkış biçimi, çevrimiçi favori kitaplarınızı satın çıkış biçimi, evden teslim çıkış biçimi ve oynanış videolarınızı kaydetmeye hemen başlayın.

İnternette bir müzik yıldızı olmayı hiç istediniz mi? 30 farklı enstrüman çalın ve onu müzik türünde ustalaşın —-10 dan fazla! Aranjman videoları, müzik dersleri, düetler paylaşın ve canlı bir konsere odaklanın.

İyi mutfak temalı kaydedebileceğiniz yeni Yemek Yapma Kanalı da keyfini çıkaracaksınız TR Çevrimiçi olarak! Malzemeleri satın çıkış biçimi, uygun mutfak araçlarını seçin ve tarifler oluşturun. Yemek yapma tavsiyeleri vermek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Youtubers Life Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel i3 or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB VRAM (NVIDIA GeForce)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Better played at 16:9 resolutions. Check your quality settings in the game if you experience performance problems.

Youtubers Life YAPILAN YORUMLAR