Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zazmo Arcade Pack

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Merhaba ve ZAZMO ARCADE PACK ya da Z. A. P. Donley Zaman Vakfı’nda iyi Millet hoş geldiniz.

Z. A. P. seviyoruz oyunlar temalar alır, onları gözden geçirir ve onları GENİŞLETİR. Sana tanıdık geliyor da, sen ve bir arkadaşım için değer ve eğlence katmak için çalışıyoruz. Bu doğru millet, bu ancak sen ve bir arkadaşı seninle ilgili değil sadece.

İki Oyuncu Co-Op ve Rekabetçi Oyun
Tüm oyunlar co-op ve tek oyuncu oynamak zorunda. Bazı Tank Savaşları gibi, kafa zorluklar var.

Sizin için mağaza içinde ne var örnekleri.
Sabit durursanız Mazard – Mazard bomba dikkat

Tank Savaşları tek oyuncu yanı sıra co-op versiyonu vardır

Başlıkları ile birlikte oyunların listesi:
Tank Savaşları Deluxe – İki tank karşı tüm dünya! Kafaya oynamak için kafa yanında ve bir arkadaş tankları sonsuz ordularını savaş co-op modu ekledik. Düşmüş bir dostum canlandırmak bile! Çok birden fazla harita ve oyun modu var. Tabii ki, aynı zamanda oyuncular için seçenekler gibi seken mermi ve rehberlik Görüşümüz var. op (kafa, tek oyuncu ve co -)
Mazard Deluxe İki uzay adamları tuzak labirent uzay Sihirbazı. Görünmez olan uzaylılarla savaş. Neyse ki nerede olduklarını söylemek için bir radar var. Hiçbir yerde uzun süre durma ya da Mazard seni bulmaya alev bir bomba düşecek. Ayrıca eğer düşerse bir arkadaş canlandırabilirsiniz. (tek oyuncu ve co-op)
Arıza Deluxe Klasik blok kırma oyun. Arkadaşlarınıza meydan başı seçenek için tek oyuncu ve co-op modu gibi bir kafası var. op (kafa, tek oyuncu ve co -)
Rob Macera Deluxe – Bir tetikçi macera ve pal uçan uzayda. Savaş uzaylı birlikleri ve patronlar ve evet, burada da düşmüş bir yoldaş canlandırabilirsiniz. (tek oyuncu ve co-op)
Son Stand – Sen ve bir arkadaş bir bekçi kazık güç kristalleri. Sınırsız hayat var ama eğer yabancı tüm kristalleri çalmak kaybedersiniz. (tek oyuncu ve co-op)

Römork bu ve daha fazla kontrol ve gönderme olacağız güncellemeleri! Amacımız oyuncular için eğlenceli bir sürü getirmek ve unutulmaz oyun durumlar yaratmak.

Teşekkürler uğradığın için ve her zaman hatırlamak canlı rüyalar!

Zazmo Arcade Pack Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
  • DirectX: Sürüm 8.0
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan

Zazmo Arcade Pack YAPILAN YORUMLAR